Jak zaprojektować zaproszenia w kreatorze online?

Zaproszenia ślubne to jeden z najważniejszych elementów każdego ślubu. Są niezbędne, aby nasi goście pojawili się na naszej uroczystości i są jednocześnie wizytówką naszego przyjęcia weselnego. Przy wyborze zaproszeń kierujemy się najczęściej głównym motywem naszej imprezy, który będzie z nami obecny przez cały czas zapraszania gości, poprzez wybór dodatków i bukietu do sukni ślubnej oraz przez całe wesele.

Właśnie dlatego, że wszystkie te elementy będą nam towarzyszyć tak długo i reprezentować nasz najważniejszy dzień, chcemy mieć jak największy udział w tworzeniu tej ważnej papeterii. W kreatorze online taka możliwość jest dostępna. Narzeczeni mogą sami zrealizować swoje zaproszenia od podstaw, korzystając z szablonu projektując całkowicie indywidualny wzór, tak aby papeteria była tą wymarzoną.

Jak projektować w kreatorze?

Aby zaprojektować zaproszenie wystarczy wybrać kolekcję, która najbardziej nam odpowiada i przejść do realizacji przyciskiem projektuj.

Jeżeli nie jesteśmy jeszcze zdecydowani możemy obejrzeć każdą z kolekcji przeglądając poniżej w ofercie znajdujące się w środku wzory lub oglądać szablony nie zapisując projektu.

Kiedy już rozpoczniemy projektowanie do naszej dyspozycji mamy dużo ciekawych narzędzi, jak: czcionki, kolory, rebusy oraz zdjęcia. Tak do zaproszenia można wstawić również zdjęcie, taki element na pewno jest ciekawym rozwiązaniem dla zaproszenia na jedną z najważniejszych i najbardziej osobistych uroczystości.