Personalizacja zaproszeń. Czym jest i co obejmuje proces?

Personalizacja zaproszenia to zmiana danych w zaproszeniu dotyczących wszystkich aspektów wydarzenia: czasu, miejsca oraz zapraszających. W przypadku zaproszeń ślubnych często mylnie uznawana jedynie za wypisanie danych gości. Tymczasem personalizacją jest zmiana każdej treści w zaproszeniu zarówno we wnętrzu, jak i na froncie kartki. Jeżeli oferowane zaproszenie zawiera już treści dotyczące uroczystości, to personalizacją jest także wstawienie odpowiednich wykropkowanych miejsc do własnego wypisania takich informacji.

Personalizacja listy gości

Personalizacja danych osób zapraszanych jest zazwyczaj opcjonalną częścią procesu i nie zawsze jest ona dostępna lub wymaga dodatkowej opłaty. Przed zamówieniem zaproszeń powinniśmy się upewnić, jaki zakres obejmuje personalizacja i jaka jej część jest w cenie oraz czy można zakres ten rozszerzyć. W przypadku naszego kreatora istnieje możliwość dokupienie usługi personalizacji listy gości dla zaproszeń. Opłata jest jednorazowa, bez względu na ilość projektów, czy sztuk w zamówieniu. Więcej informacji na temat usługi personalizacji listy gości znajdą Państwo na stronie produktu – Personalizacja listy gości dla zaproszeń.

Czas realizacji

Personalizacja ma znaczący wpływ na czas realizacji produktu. W przypadku papeterii personalizowanej przez firmę, gdzie klient otrzymuje projekt do akceptacji, czas ten jest znacznie dłuższy. Dlatego jeżeli zależy nam na szybkim wykonaniu warto korzystać z kreatorów zaproszeń, gdzie sami tworzymy produkt i wysyłamy go do drukarni. Omijamy dzięki temu proces realizacji graficznej zaproszenia przez firmę i przechodzimy od razu do druku naszego produktu.