Kreator Online

Zaprojektuj swoje zaproszenia online w 3 krokach
 • KROK1

  Wybierz Szablon

  Wybierz jeden z kilkudziesięciu naszych szablonów, aby rozpocząć.
 • KROK2

  Personalizacja

  Treść zaproszeń jest całkowicie dowolna - dodaj własne teksty i dostosuj projekt według potrzeb.
 • KROK3

  Zapisz

  Zaakceptuj swój projekt - zostanie on przez nas wydrukowany.
 • KROK4

  Drukujemy produkt i wysyłamy

  Przed drukiem otrzymają Państwo wiadomość, że stworzony projekt jest poprawny i rozpoczynamy druk.

  Modne wzory zaproszeń ślubnych

  Pierwszym krokiem przy tworzeniu projektu jest wybranie szablonu graficznego. Każdy z naszych produktów posiada przynajmniej kilka dostępnych wzorów. Jeśli mają Państwo własną grafikę, to oczywiście można umieścić ją w projekcie. Akceptowalne formaty pliku to jpg, png oraz svg.

  blog_kreator
  blog_kreator

  Personalizowane zaproszenia ślubne

  Wraz z szablonem oprócz wzoru graficznego dodawany jest również przykładowy tekst. Treść na projekcie jest natomiast całkowicie dowolna – z zaproszeń ślubnych można zrobić urodzinowe, itp.

  Kreator umożliwia dostosowanie tekstu według potrzeb. Do wyboru mają Państwo 40 różnych czcionek – od prostych do bardzo ozdobnych krojów.

  Rebusy do zaproszeń ślubnych

  W kreatorze dostępnych jest do wyboru 16 różnych rebusów ślubnych. Oprócz tego w zakładce “Clipart” znajdują się elementy o tematyce Chrztu, np. aniołki, czy gołąbki. Jeśli chcą Państwo udekorować swoje zaproszenia, mogą Państwo skorzystać z dodatkowych ornamentów.

  blog_kreator
  blog_kreator

  Zaproszenia ślubne ze zdjęciem

  W naszej ofercie znajdą Państwo wiele zaproszeń ze zdjęciem, nie tylko ślubnych. Aby wstawić zdjęcie w projekcie wystarczy zaznaczyć ramkę oraz przeciągnąć w jej miejsce wybrany plik. Przy zakupie zaproszeń bez zdjęcia również istnieje możliwość jego dodania w kreatorze.