Dekoracje ślubne w sezonowych kolorach. Jakie dodatki wybrać jesienią?

Jesień to niezwykle kolorowa pora roku. Plejadą barw dorównuje niemal wiosennym kwiatom. Złoto, czerwień, brąz oraz zieleń królują wokół i dają nam nieskończone możliwości tworzenia dodatków złożonych zarówno ze świeżych, jak i suszonych kwiatów, a także warzyw i owoców.

Jakie zaproszenie wybrać?

Dzięki jesiennej różnorodności praktycznie nie mamy żadnych ograniczeń w doborze kolorów i wzorów do naszych zaproszeń. Możemy zdecydować się zarówno na intensywne burgundowe akcety lub wybrać delikatne róże i zielenie. Nie musimy również ograniczać się tylko do kwiatów, warto zwrócić także uwagę na ramki zwłaszcza w kształcie serca.

Ciemne tła i intensywne kolory

Nie bójmy się zaryzykować i wybrać ciemniejsze kolory i intensywne tła, wspaniale oddadzą jesienny klimat wesela. Pamiętajmy aby wybierając zaproszenia z ciemnym wnętrzem zakupić najpierw próbki zaproszeń, aby sprawdzić, czy wypisanie listy nie sprawi nam problemu na tak zadrukowanej powierzchni.

Trawa pampasowa i kompozycje z suszonych kwiatów.

W ostatnim czasie dużą popularność zdobyły dekoracje w stylu boho, którego główne elementy stanowią trawy pampasowe oraz suszone liście palmowe. Takie złoto-zielone kompozycje suszonych roślin również warto rozważyć na jesienne wesele. Pasującym dodatkiem do takich zestawień jest papier eko np.w formie koperty.